مزیت و راهنمای خرید درب‌های ضد سرقت

مزیت و راهنمای خرید درب‌های ضد سرقت

در بیشتر موارد، وجود درب های ضد سرقت باعث می شود که دزدان و مجرمان حتی به درب های ورودی نزدیک نشوند و تلاشی برای وارد شدن به خانه شما نکنند. در واقع، آنها یک بازدارنده و مانع فیزیکی بوده و بسیار موثر هستند.


تاثیر و مزیت درب ضد سرقت
در اینجا قصد داریم عملکرد واقعی درب های ضد سرقت را توضیح دهیم:
تمام درب های ضد سرقت قابل نفوذ هستند، اگر که یک دزد یا مجرم زمان کافی و تجهیزات مناسب داشته باشد. هدف از خرید و نصب درب ضد سرقت این است که اطمینان حاصل شود که درب امنیتی شما نسبت به دیگر درب ها کمتر آسیب پذیر و قابل شکستن باشد.
اگر درب شما و روش نصب آن استاندارد باشد، عوامل دیگری نیز وجود دارد که موجب افزایش امنیت درب ضد سرقت شما نسبت به سایر درب ها و کم شدن احتمال نفوذ دزدان به آن خواهد شد.
این عوامل عبارتند از قاب تمام فولادی، میله فولادی میانقاب یا شبکه میانقاب فولاد ضد زنگ، قفل اتصالی سه گانه و قفل سوزنی غلتانی که 5 پین دارد (یا قفلی قابل تعویض با آن). از درب هایی که پیچ قفل آنها آلومینیومی است اجتناب کنید، چرا که آنها در برابر دزدان خیلی ایمن نیستند.

به طور کلی، هر چه قدر درب ضد سرقت مستحکم تر باشد، احتمال نفوذ به آن کمتر خواهد شد. در واقع مسائل دیگر امنیتی به خود ساختمان مربوط می شوند. برای کاهش خطر نفوذ به ساختمان باید درب های ضد سرقت مناسبی انتخاب کرده و نصب کنید.
درب ضد سرقت شما نیز یک بازدارنده مفید است که به عنوان مانعی کاربردی در برابر نفوذ مجرمان عمل می کند.
اگر را دسترسی آسانی وجود نداشته باشد، اکثر مهاجمین فقط تلاش می کنند تا یک درب ضد سرقت را به زور باز کنند. تلاش برای به زور باز کردن یک درب ضد سرقت، سخت ترین راه برای ورود به ساختمان ها و املاک است.خرید درب های ضد سرقت
توصیه می‌شود که صاحبان املاک مسکونی و تجاری به راهنمایی‌های متخصصین در انتخاب درب‌های ضد سرقت عمل کنند. درب‌های ساختمان شما باید برای محل شما مناسب باشند. همچنین، شما می‌توانید در مورد دسترسی، اقدامات امنیتی، قفل‌ها و سایر مسائل مهم و حیاتی، از تامین کنندگان این درب‌ها کمک و مشاوره های مفیدی بگیرید.

 

در نهایت اگر قصد خرید و یا نصب درب‌های ضد سرقت را دارید با مشاوران ما تماس بگیرید:
تلفن‌های تماس:
02156832157
09120062083
09121012083

انصراف از نظر
آرشیو بلاگ
فیلترها
Sort
display